אם הגעתם לכאן גם אתם מבינים שבעידן הדיגיטלי , יש לכם הזדמנות להכניס הרבה יותר כסף ממכירת מוצרים של העסק . חנות וירטואלית בתוספת של הבנת צורכי הגולש וליווי של חברה מקצועית יכוללה לחולל פלאים במחזור השנתי שלכם 

להגדיל את מחזור המכירות בעזרת חנות וירטואלית

אחד ההבדלים בין אנשים שמצליחים בעסקים לכאלה שפחות הוא היכולת לראות את הנולד .

כולם יודעים שהכל הולך היום לכיוון האינטרנט וזה רק הולך ונהיה גדול יותר עם השנים לכן בעלי עסקים רבים מבינים שהם צריכים להתחיל למכור ברשת ורואים את ההזדמנות המדהימה להפנות מספר כמעט בלתי מוגבל של אנשים לאתר שלהם ובכך ליצור מקור הכנסה שיכול להיות מטורף עבורם (כמובן שזה תלוי בעוד כמה גורמים) .

בניית חנות אינטרנטית- איך אתם מנצלים את פייסבוק ואינסטגרם

עוד יתרון משמעותי של חנות אינטרנטית הוא היכולת לנצל את הרשתות החזקות ביותר כיום באינטרנט (פייסבוק ואינסטגרם) על מנת להפנות את החברים והעוקבים שלכם לרכישות באתר . ככל שיהיו לכם יותר עוקבים ולייקים תוכלו להפנות הרבה יותר אנשים לקנות באתר ולהגדיל משמעותית את המכירות .

תארו לכם סיטואציה כזאת :יש לכם חנות של נעליים מדהימות עם דף אינסטגרם מלא בעוקבים ולייקים באינסטגרם והעלתם פוסט על נעלה מדהימה במחיר מבצע מטורף ! אם אין לכם לאן להפנות את הלקוחות הפוטנציאלים לבצע את הקנייה הם פשוט ימשיכו הלאה פספסתם פה הזדמנות לבצע מכירה במקרה הטוב ולקוח פוטנציאלי במקרה הרע .

בניית חנות וירטואלית בwepo

אנו בויפו מתמחים כבר 5 שנים בהקמת חנויות וירטואליות עבור עסקים רבים ולנו נסיון רב בתכנון אפיון הקמה ובנייה של האתר מתחילתו ועד סופו . אנו נלווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו בזמינות מלאה ומענה מהיר לכל שאלה/בעיה . 

בחירת תבנית פופאפ