אם הגעתם לכאן גם אתם מבינים שבעידן הדיגיטלי , יש לכם הזדמנות להכניס הרבה יותר כסף ממכירת מוצרים של העסק . חנות וירטואלית מלווה בהבנת צורכי הגולש וליווי של חברה מקצועית יכולה להביא שינוי לרווחים שלכם.

להגדיל את מחזור המכירות בעזרת חנות וירטואלית

אחד ההבדלים בין אנשים שמצליחים בעסקים לכאלה שפחות הוא היכולת לראות את הנולד .

מי מאתנו לא בילה זמן רב בבית, במיוחד בתקופת הקורונה. והשאלה מופנית אליכם, האם ביצעתם רכישות בבית דרך האינטרנט? כנראה שהתשובה שלכם תהיה כן. לפעמים לקוחות אקראיים מבצעים רכישה, שלא מתוך צורך, אלא פשוט מאימפולסיביות רגעית. אנחנו לא אומרים לכם למכור לאנשים אשליות ובטח לא מוצרים שהלקוח לא צריך. המטרה העיקרית היא ליצור ללקוח חוויה כל כך נעימה שלא תותיר אותו עם חשש לרכישה. כמובן שבעקבות כך גם תגיע התנועה עם המלצותיו לחבריו.

בניית חנות אינטרנטית- איך אתם מנצלים את פייסבוק ואינסטגרם

עוד יתרון משמעותי של חנות אינטרנטית הוא היכולת לנצל את הרשתות החזקות ביותר כיום באינטרנט (פייסבוק ואינסטגרם) על מנת להפנות את החברים והעוקבים שלכם לרכישות באתר . ככל שיהיו לכם יותר עוקבים ולייקים תוכלו להפנות הרבה יותר אנשים לקנות באתר ולהגדיל משמעותית את המכירות .

תארו לכם סיטואציה כזאת :יש לכם חנות נעליים, עם דף אינסטגרם מלא בעוקבים ולייקים באינסטגרם. העלחתם פוסט על נעל מדהימה במחיר מבצע מטורף ! אם אין לכם לאן להפנות את הלקוחות הפוטנציאלים לבצע את הקנייה הם פשוט ימשיכו הלאה פספסתם פה הזדמנות לבצע מכירה במקרה הטוב ולקוח פוטנציאלי במקרה הרע .

בניית חנות וירטואלית בWepo

אנו בויפו מתמחים כבר 5 שנים בהקמת חנויות וירטואליות עבור עסקים רבים ולנו נסיון רב בתכנון אפיון הקמה ובנייה של האתר מתחילתו ועד סופו . אנו נלווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו בזמינות מלאה ומענה מהיר לכל שאלה/בעיה .

בחירת תבנית פופאפ