מערכת חינמית לבניית אתר

בניית אתרים בחינם זהו תופעה שצוברת תאוצה , בשנים האחרונות החלו את דרכם מאות מערכות לניהול תוכן ושיווק המאפשרות בניית אתרים בחינם .

 ברוב המקרים אילו המערכות מאפשרות למשתמשים האחרים רישום קצר להתחיל להקים אתר ללא ידע/ניסיון מוקדם בתכנות,עיצוב,ושיווק , וברוב המערכות הללו מבוססות על כמה פרמטרים  מוגבלים שמאפשרת מעט מאוד חופש תנועה ויצירתיות .

המערכות המתקדמות יותר שיש להציע במרחב הדיגיטלי הן :

Drupal

Webs

wix

 Joomla

מערכות אלו מאפשרו למשתמש ליצור חשבון על (אדמיין) זמני תחת שם קטגוריית המתחם המרכזי ולהקים אתר יחסית במהירות , במערכות קוד פתוח דרוש יותר יידע מקצועי בשל המגוון הנרחב שיש לכל אותם תוכנות לבניית אתרים להציע ועל בסיס הידע שיש לאותו רושם קודים בכדי שאתם תוכלו לכוון אותו אל הדברים בהם אתם רוצים למשוך את צומת הלב של הקונה ולהשים דגש במוצרים שתסחרו, מהידע שלו במערכות עם קוד פתוח לבניית אתרים בונה האתר יישם את כל ההוראות ובכך להביא לידי ביטוי את המקצועיות שהוא רכש במהלך השנים

ולתת לכם סיבה טובה לחייך בסוף הדרך

על מנת להבין ולהחכים קצת יותר הכיצד פועלים הדברים במערכות הללו תחילה נבין את המושג הבא על מנת שנבין הכיצד זה פועל ואיך ליישם אותו בצורה פרקטית.

ערכת נושא למעשה מגדיר לכם את הניווט בו אתם תרצו להנגיש בצורה שנראה לכם בדרך הכי יעילה ונוחה, על מנת להנגיש למשתמש את הדרך שבה אתם תרצו להראות לו את האתר.

 למעשה בערכת נושא ישנה האפשרות לנווט את הדפים שמוגדרים מראש לבניית המערכת כדף עליון דף אמצע ודף תחתון ומשם, אתם למעשה בונים את התבניות הרצויות והמלל בו תצטרכו לפרט על המוצר ובכך לייצור ממשק ראשוני לאתר בו אתם המנהלים ואנשי התוכן.

איך? ולאיזה אדם מתאים אתר חינמי :

הקמת אתר חינם מתאימה לכל עסק/קבוצה שרוצה להתפרסם במחרב הדיגיטלי ולתת שירות חוץ מהעסק הקיים שיש לרשותם או שאין עסק פיזי(המון עסקים עברו למרחב הדיגיטלי) ,ובכך למעשה להתרחב ולהגדיל את קהל הלקוחות אך כיום עוד אין באמת שירות של הכנה והקמה בחינם, כיוון שיש המון דברים שעליכם לשלם עליהם בכדי להקים את האתר שבו תרצו לרכוש:

אם תרצו אדמיין פרטי.

תמיכה במודולים.

עיצוב ולגו מיוחדים.

חבילת אחסון מקצועית.

ועוד המון דברים שרק ישפרו את העסק ויזניקו את האתר לקדמת מונעי החיפוש.

למעשה על כך פועלות חברות שמציעות בניית אתר בחינם , וזהו העיסוק המרכזי שלהם מעט כסף מהרבה משתמשים שמעוניינים להקים אתר ללא עלות התחלתית.

בחירת תבנית פופאפ