כמה אנשים אתם מכירים שחולמים להיות יזמים?

כמה אנשים אתם מכירים שחולמים להקים עסק מצליח ו/או להיות הבוסים של עצמם?

אם תשאלו את אותם האנשים מה עוצר אותם מלהגשים את החלום הזה, רובם יאמרו לכם שמה שעוצר בעדם הוא כסף! העלויות הגבוהות וזמן… הרבה זמן!  

כיום, עם קצב הגדילה של המסחר האינטרנטי, אפשר לראות הצלחה גבוהה יותר עם השקעה מינימלית בכסף.

איך עושים את זה? מקימים חנות וירטואלית.

אז איך עושים את זה בכמה צעדים פשוטים:

  • צעד ראשון – מיקוד.

באיזה תחום אתם מעוניינים לפתוח חנות? האם יש לכם מספיק מוצרים/שירותים על מנת לפתוח חנות וירטואלית? האם החנות שלכם אמורה לתת רוח גבית לעסק קיים או שמא עד היום לא לא עסקתם במכירות בכלל ואתם מעוניינים רק להתחיל?

  • צעד שני – בחירת הפלטפורמה הנכונה בעבורכם.

אז עניתם על כל השאלות מהסעיף הקודם, מיקדתם את נושא החנות שלכם ועכשיו הגיע הזמן לבחור את הפלטפורמה המתאימה ביותר.

אם יש לכם כבר אתר עסקי קיים, תוכלו להתאים אותו למכירה ולבנות עליו את החנות שלכם, דבר שיחסוך לכם עלויות של הקמת חנות מאפס. מן הצד השני עומדת האופציה להקים חנות מאפס, לא צריך להיות גאון טכנולוגי בשביל להקים חנות וירטואלית היום, רק לבחור את הפלטפורמה המתאימה ולעבוד לפי ההוראות.

אולי בכלל תמצאו לנכון להקים את החנות שלכם על פייסבוק? בכל זאת פייסבוק מספקת המון אופציות לשיווק העסק שלכם. הקמת חנות בפייסבוק היא פשוטה למדי ואתם יכולים לקרוא במאמר שפרסמנו אודות הקמת חנות בפייסבוק.

אם אתם לא מפחדים לנסות לבד ויש לכם זמן, אנחנו ממליצים לכם לנסות להקים את האתר שלכם בעצמכם, זה לא מסובך ורק ככה תלמדו הכי טוב לתפעל אותו ולטפל בתקלות. זכרו כל עוד לא העליתם את האתר לאוויר אתם יכולים לשנות אותו כאוות נפשכם.

אם אתם מרגישים שזה קצת גדול עליכם ואתם תשמחו ללמוד אבל שיהיה מישהו לידכם, ישנן היום בשוק מספיק חברות מקצועניות בתחום, שישמחו לעמוד לשירותכם. חלק מהחברות הללו אפילו יוכלו לתת לכם שירותי שיווק וקידום

והכי חשוב.. אל תפחדו לצאת לדרך ושיהיה בהצלחה!

בחירת תבנית פופאפ