בואו נחשוב רגע מה המטרה שאתם רוצים לבנות אתר מרשים עבור העסק ? נכון , ישנם עסקים שיבקשו אתר נטו בשביל מעין כרטיס ביקור דיגיטלי , אך רוב העסקים רוצים גם להגדיל את העבודה ואת המחזור השנתי דרך האתר שלהם כמובן .

הגורמים למספר המכירות/פניות שתקבלו דרך האתר החדש שבניתם תלוי באופן דרסטי בקידום שלו במנוע החיפוש גוגל.

מה זה קידום אתרים אורגני ?

קידום אתר בצורה אורגנית  (מכונה גם SEO) , הוא ביצוע אופטימיזציה לאתר האינטרנט באמצעות מספר פעולות בתוך האתר(OnSite) ומחוץ לאתר (OffSite) על מנת להביאו לתוצאות הראשונות בגוגל כאשר אדם מחפש ביטויים הקשורים בפעילות העסק .

איך קידום אתר יגדיל את המכירות שלנו ?

נניח ואני משה ואני עוסק בהרחקת יונים . בניתי אתר מדהים עם תכנים מקוריים ועיצוב מדהים. לביטוי הרחקת יונים יש 2900 חיפושים (לפי גוגל) , ברגע שאני לא נמצא בדף הראשון בביטוי החזק ביותר בתחום שלי אני לא אהנה מהכוח האדיר של גוגל . אם אני אשמוח רק על אנשים שייחפשו את המותג “משה הרחקת יונים ” הרי זה מבורך שייראו שיש לי אתר מושקע אך איבדתי את הסיכוי להגיע לעוד מספר רב של לקוחות חדשים פוטנציאלים שמחפשים שירות הרחקת יונים בזה הרגע

קידום אתרים למיצוי הרשתות החברתיות

עוד פוטנציאל אדיר לקידום אתרים הוא יצירת כמות אדירה של דאטה על אנשים שביקרו באתר שלנו באמצעות השתלת קוד “רימרקטינג” מכירים את שחיפשתם מוצר באתר אינטרנט ולאחר מכן אותו מוצר קפץ לכם כפרסומת בפייסבוק או באינסטוש ? על זה בדיוק אנו מדברים . כי נניח ויש לכם אתר מכירות עם המון מוצרים ומתוך 1000 רק 30 קנו , עדיין יש עוג 970 משתמשים אשר אתם יודעים בדיוק איזה מוצר הם רצו ומסייבה כזו או אחרת לא ביצעו רכישה. האנשים הללו לא הלכו לאיבוד וניתן “לרדוף אחריהם” דרך באנרים ופוסטים ברשתות החברתיות

למה אצלנו ?

חברתנו דוגלת בקידום אתרים בשקיפות מלאה כולל דוחו”ת מפורטים על אופן הפעילות בו ביצענו את הקידום קידום אתר יכול להיות “תחום אפור” בו הלקוח לא יודע בדיוק על מה הוא שילם שכן בשונה מבניית אתרים , בהצלחת הקידום תלוי גם צד ג , הלא הוא גוגל מיודענו . אנו נסביר לכם דרך דוחות ברורים מה בדיוק עשינו בכל חודש על מנת להביא אותכם לדף הראשון ובאמתחתנו מספר לא מבוטל של המלצות מלקוחות מרוצים והם יינתנו ע”פ דרישה כמובן .