אחד השינויים הגדולים ביותר שקרו בעולמנו מאז כניסתו של האינטרנט לחיינו, ההוא המסחר האלקטרוני.

המסחר האלקטרוני, לדעת הרוב, מחליף אט אט את שיטת המסחר המסורתי. המטרה היא להקל על הלקוח לצאת מהבית ולבצע את ההזמנה בנוחות. זה מתבטא בכך, שרצונו של הלקוח יכול להתממש תוך דקות, על פי הצורך שלו. מכאן זה מוביל אותנו לניסיון להתאים לצרכיו בצורה הממוקדת ביותר. על מנת ליצור את הרכישה בסופו של יום.

חנויות האונליין, מקצרות את תהליך הרכישה של המוצר/שירות, מאפשרות לבצע הזמנה מכל מקום נתון בעולם. הלקוח חש בטוח עם העסקה שלו ע״י פרסום של חוות דעת צרכנים, ואבטחת מידע תשלום.

בחנות האונליין שלכם, שלא כמו בחנות פיזית, אין לכם ״הגבלת מקום״. לכן, יש באפשרותכם למכור כמות גדולה של פריטים (רק אל תלכו לאיבוד חשוב שתישארו ממוקדים). כך אפשר להגדיל את המכירות שלכם, עם סידור נכון וחכם. לאחר סידור המוצרים שלכם בחנות, יהיה קל ללקוח למצוא את מה שהוא מחפש בצורה פשוטה.

זכרו, הצלחת חנות האונליין שלכם תימדד בנוחות החיפוש.

שימו את עצמכם בחנות מבולגנת, לאחר זמן קצר, כנראה לא תישארו.

מהמקום הזה אנו ממליצים לכם לחשוב על הלקוח שפוטנציאלי עבורכם. אם החיפוש באתר לא יהיה נוח, הוא לא יישאר מספיק זמן על מנת לבצע רכישה.

כמו כן, זכרו שחשוב לעבוד עם מערכת סליקה בעלת איכות אבטחה גבוהה. מה שיקנה את אמונו של הלקוח, ולא יעלה ספקות לגבי הרכישה.

ומה לגבי חלון הראווה של החנות שלכם? הרי לו הייתם מטיילים עכשיו ברחוב ונתקלים בחלון ראווה מרשים, הייתם חשים דחף להכנס ולבדוק את החנות נכון?

כזה הוא דף הבית.

ברגע שדף הבית יהיה מושקע, מעוצב ומושך את העין, הוא יביא הרבה יותר תנועה של גולשים ועם התנועה הזאת יגיעו גם המכירות.

אלה סוג הדברים שיגרמו לחנות אונליין שלכם לסדר מקצוענות.

בחירת תבנית פופאפ